Klimalar

Firmamız, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yapılan keşif ve projelendirme sonrasında her türlü klima sistemlerinin satışını ve kurulumunu yapmaktadır. Yeni sistem inverter klimaları verimlilikleri ve sağladığı ekonomikliklerinden dolayı tavsiye etmektedir.

Enerji Tasarrufu

Oda sıcaklıklarını kontrol ederek kapatıp açmadan kompresör frekansını ayarlayarak %35’lere varan Enerji Tasarrufu sağlarlar.

Çalıştığı ortama deniz kıyısı, ormanlık alanlarda bulunan insanın kendisini daha sağlıklı hissetmesini sağlayacak negatif iyon transferi yapmaktadır.Güçlü ısıtma ve soğutma fonksiyonları bulunmaktadır.

Klima alırken BTU denilen ısıtma ve soğutma kapasitesinin kullanacağınız odanın şartlarına uygun olması gerekir. BTU hesaplamanın en uygun yolu bunu yetkili servise bırakmaktır. Odanın metrekaresi BTU seçimi için önemli olsa da tavan yüksekliği her evde aynı olmayacağı için metreküp cinsinden hesaplama yapmak da gerekebilir. Ayrıca odadaki tv, aydınlatma, bilgisayar, kişi sayısı vb. ısı değişimine neden olacak faktörler de BTU hesaplarken dikkat edilecek noktalardandır.

klimalar
klimalar-1